SPAM

Wszelkie pytania, uwagi zgłaszajcie tutaj.
Jeśli chcesz, bym odwiedziła Twój blog - napisz o czym jest.
Jeśli chcesz, bym przeczytała Twoje opowiadanie - zarys fabuły poproszę ;)

14 komentarzy:

 1. Zapraszam do mnie na nowy rozdział - igrzyska-amy-moore.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Oto mój blog: szmaragdoweoczy.blogspot.com 17 letnia Jennifer Evans o kasztanowych, kręconych włosach i szmaragdowych oczach posiada nadprzyrodzone moce.Jej życie nie jest jednak takie proste jak myślicie. Nie ma ona normalnej rodziny. Ojciec ciągle ją bije, a matka prawdopodobnie uciekła zostawiając ja z tym tyranem. Pewnego dnia poznaje tajemniczego chłopaka i w tym momencie jej życie przewraca się do góry nogami. Nie radzi sobie z tym wszystkim, to dla niej za dużo. Pewnego dnia popełnia poważny błąd, przez który ucierpią jej najbliżsi.
  Jak potoczą się losy prześlicznej Jen? Dlaczego pozwala ojcu na takie czyny i po prostu nie ucieknie? Do czego nakłoni ją tajemniczy chłopak? Czy Jen stanie po stronie dobra?

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na mojego bloga z opowieścią na they-fall-from-the-sky.blogspot.com
  Jest o Aniołach Stróżach, Upadłych Aniołach, Aniołach Najwyższych i Dianie - Wybrance. Dziewczyna od zawsze wierzy w Anioły i inne zjawiska paranormalne. W jej szkole zjawia się chłopak, który wie o niej za dużo jak na normalną osobę. Chce wyjawić dziewczynie prawdę mimo zakazu.

  Akcja dopiero się rozkręca, dlatego fabuła jest póki co okrojona. Zależy mi na opinii i krytyce innych, dlatego, jeśli zajrzysz, szczerze oceń.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam do siebie na opowiadanie z udziałem wampirów , wilkołaków , duchów i zombie :D
  http://world-is-full-of-strange-things.blogspot.com/#_=_
  niedługo pojawi się prolog i pierwszy rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Żeby gdzieś dojść trzeba w końcu zrobić ten pierwszy krok.
  Ta Dam Dam!
  Niniejszym zapraszam na uroczystość wręczenia nagród Liebster Award, odbywającą się na zamku w Lesie Hercyńskim.
  Główna sala balowa, proszę podążać za wskazówkami na ścianach, nie dotykać małych parujących fiolek i uważać na schodach - ostatnio okrutnie skrzypią.
  Obowiązuje strój galowy.
  Z poważaniem Wiedźma Wiedźm Tailtiu

  www.opowiesci-zza-szafy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz jest odpowiedzią na komentarz na moim blogu.
  Nawet nie wiesz jak się cieszę! Kocham Gees i jej historię, Teraz pozostało mi tylko czekać cierpliwie.
  Życzę mnóstwa weny i powodzenia :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Va'esse deireádh eap eigean
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  Zaciekawiła Cię nazwa? Ma ona proste znaczenie "coś się kończy coś się zaczyna" Główna bohaterka prowadzi normalne życie- do czasu jej urodzin. Okazuję się, że nie jest tym za kogo się uważała i razem z przyjaciółmi trafia do świata elfów, gdzie miała uczyć się w akademii. Tak mogłoby pozostać wiecznie, ale przeznaczenie chciało inaczej. Mroczni postanowili zaatakować właśnie te miejsce. Maethien postanawia wyruszyć w niebezpieczną podróż po świecie mrocznych, do Diun Ihug. Czy potężny smok zgodzi się na jej prośbę i pomoże elfom? Czy w ogóle uda się jej tam dotrzeć? Wejdź... i sam się przekonaj.

  OdpowiedzUsuń
 8. SPAM
  "Lunam jest członkinią stada Noctis. Od małego była do czegoś zobowiązana. Dokładniej, była młodą samicą alfa w swoim stadzie i dalsza przyszłość zależała właśnie od niej i drugiego młodego stada – Tenebra.
  Gdy łamie główny zakaz, o mało nie prowadzi to do tragedii. Pewien młodzieniec daruje jej życie, mimo iż poluje właśnie na takich jak ona.
  Pod wpływem matki, zmuszona jest opuścić stado i swoich najbliższych, a wtedy jej życie obraca się o sto osiemdziesiąt stopni.
  Jeśli chcesz poznać historię Lunam, zapraszam do dalszej lektury!"

  Zapraszam:
  http://venator-hostiaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Kalissa zwyczajna (lecz jak się później okazuje nie do końca) dziewczyna mieszka w małym miasteczku o którym nikt nie pamięta i nawet ja nie mogę sobie przypomnieć jak ono się nazywa. Po śmierci matki niespodziewanie w jej życiu pojawia się ojciec, którego wcześniej nie znała i nic o nim nie wiedziała. Mówi jej że jest tym kim on, lecz kim on jest?

  OdpowiedzUsuń
 10. kalissa-czarodziejka.blogspot.com/ oraz
  http://tajemnice-ciszy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. " – Był pan ostatnią osobą, która widziała panią Nadię, przejrzeliśmy pańskie zgłoszenie… Jednak… dotąd nie udało nam się odnaleźć rozbitego jachtu ani niczego, co przypominałoby pozostałości po nim czy samą zaginioną, dlatego chcielibyśmy z panem o tym zdarzeniu jeszcze raz…

  – Pogwizd… Pogwizd jest na zewnątrz – przerwał mu, wskazując palcem zamkniętą okiennicę. W tym samym momencie zwątpił w obecność jachtu w przystani, przecież doskonale pamiętał atakujący ich sztorm. Pamiętał też swoje zdziwienie, gdy ujrzał żaglówkę następnego ranka. Po tych wszystkich dniach spędzonych na unikaniu widoku łodzi, poczuł, że musi wyjść i ją ujrzeć, dotknąć. "

  Dziwny wypadek na morzu, zaginięcie i tęsknota. Czy wszystkie zjawiska atmosferyczne są tym, za co je uważamy? Czy pogańskie wierzenia są bezpodstawne?
  Czasem w słoneczny dzień ciemna mgła może przesłonić niebo.

  teoria-wiecznosci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Na wstępie powiem, że jest to mój pierwszy blog i proszę o wyrozumiałość :) Chciałabym zaprosić Was do przeczytania historii o pewnych dziewczynach, które dopiero co dowiedziały się o własnych mocach. Więcej dowiecie się wchodząc na :

  http://corkimagii.blogspot.com/

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Świat nielegalnych wyścigów samochodowych nie jest bezpieczny, szczególnie dla dwóch młodych wampirzyc obdarzonych niezwykłymi mocami. Opowieść pełna zwrotów akcji, szybkich pojazdów, niebezpiecznych mężczyzn płomiennych uczuć i nadnaturalnych istot.
  Jeśli chcesz poznać inny wymiar, w jakim żyją Evelyn i Sandry zapraszamy na bloga: http://powers-of-elementals.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Anyssa, którą wszyscy uporczywie zaczynają nazywać Ileą jest elfką, córką królowej, która od pewnego czasu zachowuje się bardzo dziwnie. Wpada nawet na pomysł, aby posłać na śmierć własną córkę, na dodatek bezpodstawnie. Cudem Anyssie udaje się uciec z miejsca, gdzie planowana była jej śmierć, będzie to jednak miało poważne konsekwencje... Kim jest jej matka? Co robi na arenie tajemniczy młodzieniec? Co ukrywa cały lud, do którego trafiła?
  odpowiedzi znajdziecie tu:
  http://www.cora-wiatru-i-ognia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń